Vicemajstri SR na oslavnej jazde mestom

140

Veľké poďakovanie patrí Paťovi Kuckovi, ktorý pripravil pre našich chlapcov krásne prekvapenie. Ďakujeme za skvelý nápad, organizáciu a podporu, ktorú nám počas celej sezóny prejavuješ. 👏

Veríme, že si hráči aj fanúšikovia dnešný deň naplno užili a odniesli si množstvo nezabudnuteľných zážitkov. 🚍🎉💙🤍

Foto →
Paťo Kucka →
Video z oslavy →
Video z oslavy 2 →
Video z oslavy 3 →
Video z oslavy 4 →
Mix videí z oslavy →
Hasiči →

Fotogaléria č.1 z oslavnej jazdy mestom Bojnice →
Fotogaléria č.2 z oslavnej jazdy mestom Bojnice →