Kráľ strelcov opäť z HK BOJNICE!

158
Už tretí rok po sebe patrí titul najlepšieho strelca Niké Handball extraligy hráčovi HK Bojnice!

V sezóne 2025/2026 sa ním stal Tomáš Bogár, ktorý nastrieľal fantastických 237 gólov a ovládol strelecké štatistiky súťaže. 👏🏆

Veľmi symbolické bolo aj odovzdanie ocenenia. Cenu Tomášovi odovzdala, učiteľka a trénerka na ZŠ Bojnice Kamila Krajčíková. Práve cez jej ruky prešla väčšina z nás, ktorí sme v Bojniciach začínali s hádzanou. Bola pri našich prvých prihrávkach, prvých góloch aj prvých víťazstvách.

👏 Gratulujeme Tomášovi k skvelej sezóne a zaslúženému oceneniu!

💙🤍 3 sezóny po sebe. 3 králi strelcov. Jeden klub – HK Bojnice. 💙🤍🏆

Odovzdávanie ocenenia →